30 вересня
Завантажити ще

Помер генсекретар ОПЕК Мухаммед Баркіндо

Помер генсекретар ОПЕК Мухаммед Баркіндо

В ніч на середу, 6 липня, у віці 63 років помер генеральний секретар Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) Мухаммед Санусі Баркіндо.  Про його кончину написав  у Твітері головний виконавчий директор групи NNPC Ltd Меле Кярі.

- Ми втратили нашого шановного доктора Мухаммеда Санусі Баркіндо. Він помер близько 23:00 вчора, 5 липня 2022 року. Безперечно, це велика втрата для його найближчих родичів, NNPC, нашої країни Нігерії, ОПЕК і світової енергетичної спільноти, - написав Кярі.

Він додав, що про порядок поховання буде повідомлено найближчим часом.

Причина смерті Баркіндо поки що невідома. Напередодні, 5 липня, генсекретар ОПЕК був з присутній на енергетичній конференції NOG 2022 в Абуджі, столиці Нігерії. Він заявив, галузь перебуває "в облозі" через багаторічну недостатність інвестицій, додавши, що дефіцит може бути зменшений, якщо буде дозволено додаткові поставки з Ірану та Венесуели.

Мохаммед Баркіндо - нігерійський політик. Почесний доктор наук Технологічного університету імені Модібо Адама в Йолі. Був призначений генеральним секретарем Організації у 2016 році.

Новини по темі: Втрати Нафта