18 серпня
Завантажити ще

За два місяці через платформу United24 зібрано понад 2 мільярди гривень на допомогу українцям

За два місяці через платформу United24 зібрано понад 2 мільярди гривень на допомогу українцям
Фото: pixabay.com

Президент Володимир Зеленський підбив підсумки двомісячної роботи державної благодійної платформи United24, за допомогою якої вже зібрано понад 2 мільярди гривень на допомогу українцям. Про це йшлося у традиційному зверненні глави держави.

- Сьогодні підбивали підсумки двох місяців роботи державної благодійної платформи United24. За цей час завдяки участі людей із десятків країн вдалося зібрати на потреби України понад два мільярди гривень. Це не лише допомога нашим захисникам, а й внески на розмінування, гуманітарні потреби, – заявив Зеленський.

Як зазначив президент, до роботи платформи також приєднався американський актор та режисер Лів Шрайбер, який є співзасновником благодійного фонду. Ця організація раніше підтримала українські дитячі будинки у різних регіонах країни.

- Я особисто подякував за приєднання до роботи United24 як посла Ліва Шрайбера, дуже відомого актора. Він є співзасновником благодійної організації BlueCheck, яка профінансувала програми психологічної підтримки та евакуації понад двадцять тисяч дітей-сиріт з інтернатів та дитячих будинків Харківської, Дніпропетровської, Чернігівської, Одеської областей. Організація Ліва допомагає і сім'ям переселенців у Львові. Тепер він разом із Андрієм Шевченком, з Еліною Світлоліною працюватиме на гуманітарному напрямі, - наголосив він.

На початку травня Україна запустила Єдиний державний web-портал United24 для збору пожертв на підтримку нашої країни. Першими амбасадорами платформи стали екс-головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко та відома українська тенісистка Еліна Світоліна.