Завантажити ще

Глава Одеської ОВА поставив крапку з пляжами: Цього літа не відкриють

Глава Одеської ОВА поставив крапку з пляжами: Цього літа не відкриють
Фото: facebook.com/oda.odesa

Влада Одеської області прийняла остаточне рішення щодо роботи пляжів. Цього літа їх не відкриють, повідомив голова військової адміністрації регіону Максим Марченко.

- Щодо відкриття пляжів у літній сезон. Варто пам'ятати, що війна триває, а окупанти завдають ракетних ударів по області, вбиваючи мирних жителів. І великі скупчення людей будь-де є потенційно дуже небезпечними.

...Головне наше завдання – це збереження життя та здоров'я жителів області. Тому спільно з міською радою було ухвалено рішення не відкривати пляжі, - сказав він у відеозверненні, оприлюдненому у Телеграм-каналі увечері 5 липня.

30 червня речник ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко повідомила, що пляжі на Одещині в курортному сезоні відкривати не будуть, оскільки узбережжя зараз - це лінія оборони, а не відпочинку. Вона зазначила, що останнім часом до відомства надходить багато звернень громадян у зв'язку з заявою мерії Одеси щодо наміру створити безпечні пляжі. За її словами, цього сезону єдине можливе місце для відпочинку – санаторії та бази відпочинку з басейнами.

Про те, що одеське узбережжя можуть частково відкрити для пляжників, у червні допускали глава МВС Денис Монастирський та мер Одеси Геннадій Труханов. Останній пояснив це великим напливом відпочиваючих.

На Одещині було вже кілька випадків підриву на пляжах. Через це на них встановили огорожі із сітки, але відпочиваючі все одно проходять до моря.