Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон став почесним одеситом

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон став почесним одеситом

Голова британського уряду Борис Джонсон отримав звання почесного городянина Одеси. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

- Ми дуже високо цінуємо допомогу вашої країни, вашого прем'єр-міністра. Тому мною було підписано розпорядження про нагородження Бориса Джонсона почесними знаками імені Григорія Маразлі І, ІІ, ІІІ ступенів, – заявив мер Одеси Геннадій Труханов в інтерв'ю британським журналістам.

Як зазначив одеський градоначальник, за всю історію цієї нагороди Джонсон став першим поданим Великобританії, який отримав звання почесного городянина.

- Підкреслю – це боротьба всього цивілізованого співтовариства з фашизмом версії 2.0, і в цій боротьбі Пан Джонсон стане першим почесним громадянином міста – підданим Великобританії, за весь час існування нагороди – з 1862 року, – зазначив він.

З початку російського вторгнення британський прем'єр-міністр Борис Джонсон активно виступає на підтримку України. За час війни він двічі відвідав Київ. На початку червня у Чернігові Джонсона посвятили у козаки під ім'ям Борис Чупріна. Відповідну грамоту було направлено до Лондона.