18 серпня
Завантажити ще

Подоляк: Росія змінила тактику у війні - залякує людей, щоб вони тиснули на владу

Подоляк: Росія змінила тактику у війні - залякує людей, щоб вони тиснули на владу

Російська влада змінила тактику у війні проти України. Тепер їхні солдати залякують українців ракетними ударами, щоб люди тиснули на українську владу та вимагали піти на поступки. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю " 24 каналу ".

– Це нова тактика Росії – бити по житловим кварталам і тиснути на Західні політичні еліти, щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів. Все це не працюватиме, – заявив Подоляк.

За його словами, росіяни не враховують у своїй тактиці реакцію світу на ракетні удари по мирним українцям. Радник голови ОП зазначив, що на політичних ринках вони вкладають гроші у своє проросійське лобі.

- З одного боку вони змушують наших людей тиснути на уряд, щоб ті сказали: "Підемо на якісь територіальні поступки". З іншого боку, росіяни вкладають гроші у своє проросійське лобі на політичних ринках інших країн для того, щоб вони теж говорили: "давайте якось закінчувати війну, - наголосив він.

Як зазначив Подоляк, нову тактику РФ можна "зламати", але для цього Україні необхідна протиповітряна оборона, у тому числі – системи протиракетної оборони.