8 червня
Завантажити ще

Війська РФ з різних боків атакують Лисичанськ - місто у вогні

Війська РФ з різних боків атакують Лисичанськ - місто у вогні
Фото: t.me/luhanskaVTSA/3972

На Луганщині солдати російської армії з різних боків ведуть вогонь по Лисичанську, задіявши велику кількість військових та техніки. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

- Росіяни атакують з різних боків – військових та техніки вони залучили дуже багато. Минулої доби окупанти відкривали вогонь з усіх наявних видів озброєння по Приволлі, Лисичанську, Волчеярівці, Золотарівці, Лоскутівці, Верхньокам'янці, Білогорівці, - уточнив він.

Як зазначив Гайдай, внаслідок обстрілів відбуваються пожежі у житлових будинках. Рятувальники встигають лише евакуювати людей.

- Приватні будинки у селах вигоряють один за одним. З такою високою щільністю обстрілів встигаємо лише дати притулок постраждалим. Палає одночасно у кількох місцях. Щойно встигаємо ліквідувати масштабні спалахи в Лисичанську. Як у багатоквартирному будинку, де полум'я поширилося кількома квартирами. Або в торговому центрі – якби вчасно не загасили пожежу на площі 1800 кв. м, важко уявити наслідки, - наголосив чиновник.

Також голова Луганської ОДА повідомив, що українським захисникам вдалося відбити два масовані наступи росіян – у напрямку Верхньокам'янки та желатинового заводу, де ворог спробував провести розвідку боєм. В обох випадках солдати РФ відійшли.

Фото
Фото
02 Липня 202208:54