21 березня
Завантажити ще

У Білорусі продовжують вручати повістки у військкомат, а лікарів не випускають із країни

У Білорусі продовжують вручати повістки у військкомат, а лікарів не випускають із країни
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Гомельщині білорусів продовжують призивати, вручаючи їм повістки у військкомат, а медикам заборонили залишати територію країни. Про це йдеться в останньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

- На Волинському та Поліському напрямках, згідно з наявною інформацією, терміни мобілізаційної підготовки у Збройних Силах Республіки Білорусь продовжено до 9 липня поточного року. У рамках вищезазначених заходів проводяться заклики через військкомати на Гомельщині. Крім того, медикам повідомили про заборону виїзду за межі країни, – заявили у відомстві.

Також у Генштабі опублікували останні дані щодо ситуації на фронтах України:

На Сіверському напрямку росіяни завдали вогняної поразки артилерією позиціям Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей.

На Харківському напрямку підрозділи супротивника зосереджують зусилля на сковуванні дій наших військ та недопущенні подальшого просування. Також війська РФ ведуть штурмові дії у напрямку Кочубеївка – Дементіївка, завдав авіаударів поблизу Верхнього Салтова, Прудянки та Мосьпаново, обстріляв з артилерії низку населених пунктів на Харківщині.

На Слов'янському напрямку ворог веде оборонні бої. Також штурмував Богородичне, але успіху не мав. Обстріляв з артилерії райони населених пунктів Долина, Дібрівне, Курулька, Мазанівка, Краснопілля, Адамівка, Суха Кам'янка, Гусарівка та Криничне.

На Краматорському напрямку росіяни обстрілювали із ствольної та реактивної артилерії райони Білогорівки, Маяків та Донецького, а на Лисичанському – Золотарівки та Верхньокам'янського.

На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли з мінометів, ствольної та реактивної артилерії недалеко від Вершини, Бахмута та Спірного. Також ворог завдав авіаударів у районі населеного пункту Вершина.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках російські солдати обстрілювали з артилерії різних калібрів населені пункти – Шуми, Нью-Йорк, Залізне, Авдіївка, Красногорівка, Новомихайлівка, Мар'їнка, Павлівка, Вугледар, Золота Нива, Ворожі авіаційні удари зафіксовані поблизу Новобахмутівки та Авдіївки.

На Південнобузькому напрямку ворог вів обстріли неподалік Партизанського, Кобзарців, Прибузького, Таврійського, Степової Долини, Посад-Покровського, Трудолюбівки, Миколаївки, Потьомкіного та Лупаревого.