Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У РНБО спростували, що українкам вручають повістки у військкомат

У РНБО спростували, що українкам вручають повістки у військкомат
Фото: www.mil.gov.ua

Повістки у військкомат, які нібито вручають українським жінкам, є фейком. Їх поширюють у мережі проросійські Телеграм-канали. Про це повідомили у прес-службі Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони.

- ЦПД попереджає: у проросійських Telegram-каналах поширюють зображення фейкової повістки, нібито врученої жінці! На фото добре видно орфографічні помилки, допущені пропагандистами, не знаючи української мови. У самій публікації пропагандисти намагаються дискредитувати Центр протидії дезінформації, посилаючись на публікацію, в якій спростували фейки з жіночої мобілізації, - зазначено в повідомленні.

Також у відомстві нагадали, що постанова жінок на військовий облік розпочнеться з 1 жовтня, але це стосується лише працюючих українок у певних сферах.

- Це означає, що жінка стає військовозобов'язаною та перебуває в запасі Збройних Сил України, Національної гвардії України чи інших військових формувань. Але це лише жінки професій, які визначені у наказі Міноборони України від 11.10.2021 р., – наголосили у Центрі.

У повідомленні зазначено, що вся інформація, що публікується Центром дезінформації, верифікована та підтверджена відповідними органами влади.

Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation

Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation