Завантажити ще

Микола Тищенко відповів "Слідство.інфо": експертиза підтвердила, що бронежилети якісні

Микола Тищенко відповів
Фото: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5413031532063418&set=pb.100000698738304.-2207520000..&type=3

Заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко через два тижні відреагував на скандальний сюжет проекту «Слідство.інфо» щодо якості бронежилетів, які він нібито передав на потреби ТРО міста Київ.

У своєму зверненні до журналістів політик пояснив, чому так довго мовчав. Виявляється, після виходу матеріалу він передав аналогічні бронежилети на експертизу.

«Кілька тижнів тому мене здивувало одне журналістське розслідування про нібито неякісні бронежилети, які я передав на потреби ТРО міста Києва. Я не став одразу кидатися звинуваченнями, бо у перші місяці війни ми всі освоювали нові навички та нові терміни. Чи могла бути помилка з мого боку? Могла. Я вирішив перевірити саму якість бронежилета. Для цього купив амуніцію того ж виробника з ідентичними параметрами, що фігурували у сюжеті. Бронежилет я віддав на незалежну експертизу, не вказуючи замовника», - пише нардеп.

Згідно з отриманими висновками, бронежилет високого класу захисту. Пост Микола Тищенко підкріпив офіційними висновками та фото. Це дозволяє дійти невтішного висновку, що інформація, озвучена "Слідство.інфо", носить маніпулятивний характер.

«Я розумію, що журналістам наразі нелегко, і ловити хайп на моєму імені – це найпростіше, що можна вигадати. Але прошу це припинити хоча б за умов війни. Наш фонд уже передав на потреби ЗСУ сотні високоякісної амуніції. Я впевнений, що вона не раз рятувала життя нашим героям. Кого врятувала брехня журналістів "Слідство.інфо" – питання», - заявив Тищенко і пообіцяв, що дані щодо експертизи будуть розіслані в редакції основних українських ЗМІ.

Нагадаємо, журналісти "Слідство.інфо" стверджували, що бронежилет, який Микола Тищенко купив для ТРО, можна пробити ножем.