Завантажити ще

Зеленський: Звільнення острова Зміїний не гарантує безпеки, але обмежує дії росіян

Зеленський: Звільнення острова Зміїний не гарантує безпеки, але обмежує дії росіян
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський подякував усім українським захисникам за вигнання російських військ з острова Зміїний. Про це йшлося у його зверненні до українців.

- Безперечно, головне слово сьогодні – «Зміїний». Мабуть, так само багато говорили про Зміїний лише того дня, коли туди прибув російський корабель. Потім і корабель відбув назавжди, а тепер і острів знову вільний. Я вдячний Головному управлінню розвідки, бійцям «Альфи», вдячний нашим артилеристам, пілотам армійській авіації та Повітряних сил, командуванню «Олександрія», - сказав Зеленський.

За його словами, острів Зміїний є важливим стратегічним пунктом, від якого залежить ситуація у Чорному морі. Голова держави не відкидає, що війська РФ можуть повернутися знову. Але звільнення острова обмежує їхні дії.

- Острів Зміїний – це стратегічний пункт, що значно змінює ситуацію у Чорному морі. Це ще не гарантує безпеку, це ще не гарантує, що ворог не повернеться. Але це вже обмежує дії окупантів, – зазначив він.

Також президент запевнив український народ, що крок за кроком ЗСУ витіснять російських солдатів з українського моря, землі та неба.