Завантажити ще

В Україні створять публічну карту дій щодо вступу до ЄС

В Україні створять публічну карту дій щодо вступу до ЄС

Незважаючи на війну в Україні, наша держава робитиме все, що наближає її до повноправного членства в Європейському Союзі. Для цього буде створено картку дій щодо інтеграції до блоку. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

- Саме таке завдання у нашої держави зараз - не втрачати жодного тижня у відносинах із Європейським Союзом. Ми постійно будемо, незважаючи на цю війну, незважаючи на всі складнощі, робити те, що наближає нас до повноправного членства у Євросоюзі. Держава матиме відповідний документ – чітку карту дій, яку зможе перевірити будь-який громадянин і будь-яка громадянка України: що потрібно зробити державним інститутам, щоб ми виконали частину роботи на шляху до Євросоюзу, - повідомив президент.

За його словами, цей документ буде презентовано вже 1 липня. Тепер кожен громадянин України зможе відстежити дії влади щодо вступу до ЄС.

Європейський союз надав Україні статусу кандидата в ЄС. Рішення одноголосно підтримали усі лідери країн блоку під час саміту у Брюсселі 23 червня. Тепер наша країна має виконати сім вимог Євросоюзу, частину з яких уже виконано. Відкриття переговорних процедур щодо членства України в ЄС очікується на початку наступного року.