Завантажити ще

Олена Зеленська про стосунки з чоловіком: Вони на паузі через війну

Олена Зеленська про стосунки з чоловіком: Вони на паузі через війну
Фото: edition.cnn.com

Перша леді Олена Зеленська розповіла, що наразі їй вдається бачитися з Володимиром Зеленським, але рідко і недовго. Дружина українського президента вважає, що їхні стосунки поставлені на паузу через війну, як і у багатьох інших родинах. Про це Зеленська розповіла в інтерв'ю американському телеканалу CNN.

- На щастя, ті два місяці, що ми з чоловіком взагалі не бачилися, минули. Зараз я можу бачити його хоч іноді лише короткими епізодами і не дуже часто. Але я хоча б фізично можу знати, що він поруч. Це не можна назвати нормальними родинними стосунками - діти не бачать батька і спілкуються з ним тільки по телефону. Тобто наші стосунки, можна сказати, зараз на паузі, як і у всіх українців. Половина наших сімей не разом. Ми так само, як і всі інші родини, чекаємо на перемогу. Щоб можна було знову проводити разом вечори, повечеряти з дітьми, - розповіла Олена Зеленська.

Молодший син Зеленських, 9-річний Кирило, цікавиться воєнними справами і знає про види озброєння, яке використовує Україна.

- Від наших дітей нині небагато що можна приховати, і я не приховую. Вони живуть у тому самому інформаційному просторі, що і я. Він, як хлопчик, цікавиться всіма військовими справами зараз, спостерігає за нашими діями, очікує на нові партії озброєння, як і всі українці. Він знає про все, про всі види гармат, які ми викоростовуємо. З одного боку, це така хлопчача мрія про героїм, а з іншого - мені дуже сумно, що моя дитина зростає у таких умовах. Всі ми, українці, ростили дітей не для війни, а для миру, - сказала Олена Зеленська. 

З початку повномастштабного вторгнення президент Володимир Зеленський знаходився у Києві у своєму офісі без дружини та дітей.