8 грудня
Завантажити ще

Кабмін погодив звільнення голови Херсонської ОДА Лагути

Кабмін погодив звільнення голови Херсонської ОДА Лагути
Фото: facebook.com/Геннадій Лагута

Кабінет Міністрів України погодив звільнення Геннадія Лагути з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації. Про це увечері 28 червня у своєму Телеграм-каналі повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Херсонське видання МОСТ повідомило, що Лагута написав заяву про звільнення. Однак сам губернатор спростував це в коментарі Суспільному.

– Нічого я не писав. Поки як працював, так і працюю, – сказав він за кілька годин до повідомлення Мельничука.

Також, за даними місцевого ЗМІ, у тимчасово окупованому Херсоні планують створити військово-цивільну адміністрацію. Журналісти послалися на два джерела, близькі до Офісу президента та Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації.

Узгодження звільнення Геннадія Лагути та інформація про створення ВДА у Херсоні збіглися з викраденням російськими окупантами мера Херсона Ігоря Колихаєва. Останній, на відміну від губернатора, не залишив області після її тимчасової окупації.

Президент Володимир Зеленський призначив Геннадія Лагуту головою Херсонської облдержадміністрації 27 жовтня 2021 року. До цього він був заступником голови обласної ради.