Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Міністр оборони Резніков: Виробник "Байрактарів" зосередиться на забезпеченні ЗСУ

Міністр оборони Резніков: Виробник
Фото: mil.gov.ua/

Виробник "Байрактарів" найближчим часом зосередиться на забезпеченні потреб ЗСУ. Про це 28 червня повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

- Ми також отримали новий запит від командування Збройних сил України, і, таким чином, на найближчу перспективу майже всі потужності заводу Baykar Makina будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ. Мова йде про замовлення ще десятків беспілотників, - написав він у Фейсбуці.

Будівництво заводу з виробництва "Байрактарів" в Україні, про яке домовилися з Туреччиною у 2021 році, входить до планів середньострокової перспективи.

- Наразі триває комунікація між оборонними відомствами України і Туреччини, і ми продовжуємо роботу над реалізацією проєкту з будівництва заводу. Це плани середньострокової перспективи. І вони будуть реалізовані, – зазначив міністр.

З 24 лютого Міноборони поставило на озброєння українських військових до півсотні "Байрактарів". Ще кілька законтрактовано та оплачено МОУ, їх очікують у липні.

27 червня турецька компанія Baykar Makina повідомила, що безкоштовно передасть Україні три "Байрактари", кошти на які зібрав ведучий Сергій Притула. До цього компанія подарувала безпілотник, гроші на який зібрав литовський журналіст Андрюс Тапінас.

Новини по темі: БПЛА дрон Олексій Резніков