Завантажити ще

Президент: Україна отримає від країн-партнерів надійний протиракетний захист

Президент: Україна отримає від країн-партнерів надійний протиракетний захист
Фото: President.gov.ua

Лідери країн "Великої сімки" пообіцяли відправити в Україну системи протиракетного захисту. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході звернення до українців.

- Ще до початку повномасштабної війни ми говорили партнерам, що потребуємо сучасної протиракетної оборони. Повторювали це й після 24 лютого. І зараз я вже можу це сказати – я почув це від наших партнерів: Україна має отримати надійний протиракетний захист, ми очікуємо на постачання відповідних систем, - повідомив голова держави.

Як зазначив президент, у ході зустрічі "Великої сімки" лідери країн офіційно підтвердили, що підтримуватимуть нашу державу стільки, скільки необхідно для перемоги у війні з Росією.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Тоді російські війська увійшли до нашої країни і почали бомбардувати українські села та міста. Росіяни завдають ударів із важкої зброї, у тому числі - із забороненої, а також запускають ракети. З початку вторгнення війська РФ випустили територією України майже 2800 різних крилатих ракет та сотні тисяч авіабомб, снарядів реактивної артилерії.