Завантажити ще

МВС: Білоруських військ на кордоні з Україною недостатньо для прориву

МВС: Білоруських військ на кордоні з Україною недостатньо для прориву
Фото: pravda.com.ua

На даний час поблизу українського кордону перебуває близько 4 тисяч військовослужбовців Білорусі. Цього недостатньо для того, щоб організувати прорив на територію України, повідомив в ефірі телемарафону заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, слова якого цитує УНІАН.

За його словами, дана кількість військових є «мізерною, якщо говорити про спроби прорватись на Київ, Чернігів або інший напрямок, де Україна межує з країною». Тож мова про можливий штурм або напад з Білорусі не йде.

В той же час радник очільника МВС зазначив, що 22 червня у Мінську зустрінуться Путін та Лукашенко. Можливо, що президент держави-агресорки намагатиметься вкотре переконати білоруського лідера залучити своє військо до війни проти України, щоб допомогти Росії. При цьому Денисенко переконаний, що Лукашенко знову намагатиметься викрутитись.

Росія напала на Україну 24 лютого. На сьогодні війна триває вже 119 днів. Окупанти руйнують українські села, селища і міста, обстрілюючи їх крилатими ракетами та авіабомбами та вбиваючи мирне населення.