15 серпня
Завантажити ще

Екс-президента Молдови Додона відправили під домашній арешт ще на місяць

Екс-президента Молдови Додона відправили під домашній арешт ще на місяць
Фото: facebook.com/dodon.igor1

Колишній президент Молдови Ігор Додон, який був відправлений під домашній арешт майже місяць тому, проведе під обмеженнями ще 30 днів. Суд у Кишиневі увечері у вівторок продовжив запобіжний захід. Про це Додон написав у своєму Фейсбуці.

- Як і слід було очікувати, «реформована» ПДС юстиція продовжила домашній арешт ще на 30 діб… Сьогоднішнє рішення суду буде оскаржене в Апеляційній палаті. Дякую всім прихильникам за підтримку. Обіцяю, що вистою! - заявив він.

За словами колишнього лідера, прокурори висловили невдоволення тим, що він живе під одним дахом із дружиною, якій також висунуто звинувачення. Ігор Додон поскаржився на тиск на нього та його близьких, у тому числі на брата дружини.

Ігоря Додона затримали 24 травня, за іронією долі, у 50-річний ювілей нинішнього президента Маї Санду. Екс-главу держави звинувачують у пасивній корупції, незаконному збагаченні, держзраді та фінансуванні політичної партії злочинною організацією. Звинувачення пов'язані з так званою справою про «кулька», котрий йому передав олігарх та екс-лідер Демпартії Володимир Плахотнюк у 2019 році. 26 травня Додона відправили під домашній арешт на 30 діб. 13 червня він заявив, що його дружина Галина Додон також стала підозрюваною.

Ігор Додон та Мая Санду були основними суперниками на виборах президента Молдови у 2016 та 2020 роках. Додона називають проросійським політиком, а Санду – проєвропейським.

Новини по темі: Молдова Ігор Додон