Завантажити ще

Данилов: З початку війни в Україні на життя Зеленського робили замах 5 разів

Данилов: З початку війни в Україні на життя Зеленського робили замах 5 разів
Фото: president.gov.ua

Президента Володимира Зеленського з початку вторгнення Росії до України намагалися вбити 5 разів. Усі спроби розправитися з главою держави були здійснені наприкінці лютого та на початку березня. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони в інтерв'ю " The Globe and Mail".

- Пан Данилов сказав, що напад Росії на Україну включав п'ять окремих спроб убити президента України Володимира Зеленського, всі вони були скоєні наприкінці лютого і на початку березня, - пише видання.

Як зазначено у повідомленні, подробиць замахів на Зеленського секретар РНБО не уточнив, але на початку війни він говорив про загін чеченських бойовиків, яким було доручено вбити українського лідера.

Наприкінці квітня у РНБО заявили, що за два дні до вторгнення Росії Україна отримала документ про можливий замах на президента. Тоді Данилов повідомив, що цю інформацію передали особистій охороні президента, управлінню державної охорони, спікеру Верховної Ради Руслану Стефанчуку, прем'єр-міністрові Денису Шмигалю та голові МВС Денису Монастирському. На щастя, злочин вдалося запобігти.