- Наша задача - зробити все максимально швидко. Працюємо. Україна буде в ЄС, - написав Єрмак.
План дій для України:
Ухвалення та впровадження законодавства про процедуру добору суддів Конституційного Суду України, включаючи процес попереднього відбору на основі оцінки їх доброчесності та професійних навичок, відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.
Завершення перевірки доброчесності кандидатів у члени Вищої ради юстиції та відбір кандидатів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Подальше посилення боротьби з корупцією, зокрема на високому рівні. Завершення відбору та призначення нового директора НАБУ та прокурора САП.
Забезпечення відповідності законодавства про боротьбу з відмиванням грошей стандартам Групи з фінансових заходів (FATF).
Ухвалення комплексного стратегічного плану реформування всього правоохоронного сектору як частини середовища безпеки України.
Має запрацювати «антиолігархічний» закон.
Необхідно привести законодавство про ЗМІ у відповідність з європейським аудіовізуальним законодавством.
Необхідно завершити реформу законодавчої бази для національних меншин, яка зараз готується, згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії і розробити механізми її впровадження.
На саміті 23—24 червня лідери європейських країн остаточно вирішуватимуть, який статус надати Україні. Під час візиту до Києва президенти Франції, Румунії, прем'єр-міністр Італії та канцлер Німеччини заявили, що їхні країни будуть рекомендувати надати цей статус Україні.
Цей веб-сайт використовує cookies для покращення взаємодії з користувачем під час відвідування веб-сайту. Користування веб-сайтом означає згоду з його політикою cookies