Завантажити ще

Зеленський доручив перевірити готовність до вторгнення з Білорусі

Зеленський доручив перевірити готовність до вторгнення з Білорусі

Президент Володимир Зеленський наказав перевірити чотири області на випадок повторного вторгнення з боку Білорусі. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в ефірі програми " Говорити великий Львів ".

- Учора президент зібрав ставку, і промовлялося саме це питання – питання Білорусі. Давали оцінку всі наші органи, які до цього причетні - що відбувається, в якому стані перебуває сьогодні військо Білорусі, скільки там військових РФ, які плани, - заявив Данилов.

За його словами, всі ці питання знаходяться на контролі Зеленського і ставка на цю тему працювала довго та ефективно. Також глава держави доручив перевірити готовність до вторгнення з Білорусі у 4 областях.

- У результаті є доручення – зараз проходитиме перевірка у чотирьох областях стану підготовки у разі, якщо відбуватимуться повторні виклики для нашої країни, - зазначив секретар РНБО.

Як відомо, з Білоруссю межують 5 областей України – Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська. В яких конкретно регіонах проводитиметься перевірка Данилов не уточнив.