Завантажити ще

Зеленський пообіцяв розібратися з нестачею амуніції у військових

Зеленський пообіцяв розібратися з нестачею амуніції у військових

Президент Володимир Зеленський відреагував на повідомлення у соціальних мережах про те, що українським захисникам не вистачає захисної амуніції. Про це йшлося у його зверненні до українців.

- Попросив сьогодні головнокомандувача ЗСУ дуже уважно поставитися до повідомлень у ЗМІ та соцмережах про те, що частина наших бійців не має достатньо засобів індивідуального захисту. Доповіді, які я отримую, суттєво відрізняються від тих, що обговорюються у суспільстві, - заявив Зеленський.

За його словами, керівництво ВСУ проведе перевірку щодо логістики та розподілу засобів захисту для військових.

- Я чекаю на перевірки логістики в армії, перевірки того, що поставляється і як розподіляються засоби індивідуального захисту. На сьогодні всім, хто прибуває в зону бойових дій, має вистачати всього необхідного для захисту - держава забезпечує всім необхідним, - зазначив президент.

Про те, що українським військовослужбовцям не вистачає амуніції, неодноразово писали користувачі мережі. У ряді регіонів волонтери збирають кошти на купівлю бронежилетів, касок та інше спорядження для наших захисників. Також українські журналісти оголосили збирання грошей для покупки озброєння своєму колегі - сержанту тероборони ЗСУ Олександру Петраковському. Потрібно зібрати 65 тисяч гривень на снайперський приціл для гвинтівки.