Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
19 квiтня
Завантажити ще

В уряді назвали умови для початку навчального року офлайн, крім укриттів

В уряді назвали умови для початку навчального року офлайн, крім укриттів
Фото: facebook.com/dshmyhal

Навчальний рік в Україні має розпочатись офлайн у більшій частині країни. До перших класів готуються піти до 400 тисяч дітей. Про це у своєму телеграм-каналі 8 червня повідомив прем‘єр-міністр Денис Шмигаль. 

Під час наради за участі міністерств глава уряду дав завдання перевірити укриття в закладах освіти та поблизу них; забезпечити посилену охорону садочків, шкіл, вишів; забезпечити заклади освіти резервними та автономними джерелами енергозбереження; забезпечити підвезення дітей до школи там, де це необхідно.

Глава МОН Сергій Шкарлет написав, що новий навчальний рік повинен початися після перевірки закладів освіти та прилеглих територій на наявність вибухових предметів фахівцями ДСНС; готовності локальних та об’єктових систем оповіщення (сирен); обладнання споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів у кожному закладі освіти з урахуванням забезпечення перебування там 100% учасників; створення запасів матеріалів, обладнання, інструменту, води та медичних засобів у закладах освіти; проведення тренувань про оголошення сигналу «Повітряна тривога».

У КМДА повідомили, що більше 80 відсотків місць у перших класах Києва уже зайнято. Це 25 тисяч дітей. Умови зарахування до шкіл максимально спростили: дозволили подавати документи в електронному вигляді, поштою або скан-копії через довірену особу. Також подовжили процес зарахування до 23 серпня. Оригінал медичної довідки потрібно подати до фінальної дати зарахування.

Із 1 червня у столиці відновили роботу дитячі садочки. До садочків пішли майже 400 діточок зі 100 тисяч, які були оформлені у закладах до введення воєнного стану.

7 червня заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко повідомив, що всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти. Міносвіти планує змінити шкільну програму, прибравши російську класику та посиливши навчання з безпеки. Буде активізовано національно-патріотичне виховання й окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності.