Завантажити ще

На Херсонщині військовим РФ наказали розстрілювати мирних людей на блокпостах

На Херсонщині військовим РФ наказали розстрілювати мирних людей на блокпостах

Українські силовики перехопили чергову розмову. У ньому російський солдат зізнався, що керівництво дозволило розстрілювати на блокпостах Херсонської області цивільних. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"На блокпостах тимчасово окупованої Херсонщини загарбникам дозволено розстрілювати цивільних. Про це свідчить перехоплена СБУ розмова двох окупантів із так званої «ДНР». Вони забезпечують патрулювання для рашистів на сусідніх блокпостах на Херсонщині", - заявили в СБУ.

В опублікованих розмовах росіянин розповів, що якийсь "майор" наказав солдатам одразу стріляти у "підозрілих" водіїв, які проїжджають через блокпости.

- Мені сказали: якщо підозріла особа, без розмов спалювати нах*й... У мене наказ від майора такий: з'являється машина чи фура, або що з яблуками, дивишся, питаєш: «Що везеш?» Якщо людина підозріла, е*ашить без розмов, - каже військовий РФ із позивним "Сивий".

Під час розмови інший російський солдат уточнив, чи потрібно "допомагати спалювати" людей, якщо їм вдасться перетнути перший блокпост.

- Ага, з твого боку ви їх першими спалюватимете. А якщо не встигнете, то ми? – уточнив він.

Як зазначили в СБУ, поки російські військові розподіляють між собою, хто першим вбиватиме на блокпостах українців, ЗСУ вдалося в боях знищити понад 31 тисячу солдатів російської армії.