Завантажити ще

У Києві відновили роботу 50 іноземних посольств

У Києві відновили роботу 50 іноземних посольств
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

З початку вторгнення Россі до України у столиці повноцінно відновили свою діяльність 50 посольств. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

- У Києві відновлюють повноцінну діяльність дедалі більше посольств. На сьогоднішній день їх уже 50. Це дуже важливо не лише практично для роботи дипломатів, а й на символічному рівні. Кожне нове посольство, яке повертається до нашої столиці, є свідченням віри у нашу перемогу. У тому, що Україна зможе захистити свою державність у цій війні, що розв'язана на нашій землі Російською Федерацією, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, в Україні тепер з'явилася нова традиція – церемонія вручення вірчих грамот послами іноземних держав, що проходитиме у Софійському соборі.

- Першими послами, у яких сьогодні ухвалив вірчі грамоти в рамках такої нової церемонії, стали посли Молдови, Індії та Сполучених Штатів Америки. Чому саме там? Чому у Софії? Це і сакральний, і історичний і державний центр нашого народу. "Приймаючи саме там вірчі грамоти у послів, ми демонструємо, хто такі українці, які ми і що за нами стоїть", - наголосив він.

За його словами, таким кроком Україна висловлює найвищу повагу до представників інших народів і показує, що очікує у відповідь такої ж поваги від них.