Завантажити ще

Нацполіція звільнила всіх працівників, які перебувають на тимчасово окупованих територіях

Нацполіція звільнила всіх працівників, які перебувають на тимчасово окупованих територіях

Співробітників поліції, які не прибули з тимчасово окупованих територій на місця дислокації, звільнили. Про це заявив голова Національної поліції Ігор Клименко у коментарі " Українським новинам ".

- Наразі на окупованих територіях залишилася незначна кількість колишніх працівників поліції. Мною особисто був підписаний наказ, який вимагав, згідно з оперативною та військовою обстановкою, прибути у певний час у місця дислокації. Наприклад, треба було прибути до Запоріжжя працівникам із Мелітополя та Бердянська. Те саме стосується Херсона, районів Луганської чи Харківської області. Тих, хто досі у встановлений термін не прибув у місця дислокації, всі були звільнені з Національної поліції. Ми їм не виплачували зарплату тощо, - заявив Клименко.

За його словами, серед звільнених були й ті, хто перейшов на бік російських окупантів. Ще частина поліцейських написали рапорти про те, що через об'єктивні причини не можу виїхати з тимчасово окупованої території.

- Серед них, і це слід визнати, є люди, які перейшли на бік ворога та працюють не лише у місцевій поліції, а просто в органах окупаційних властей того чи іншого регіону. У той же час я хочу сказати, що частина працівників, які не вийшли, написали рапорти, що з об'єктивних причин не можуть вийти з цієї території. Це хворі родичі, за станом здоров'я тощо, - наголосив він.

Як зазначив Клименко, співробітників, які написали рапорти, також було звільнено. У керівництві відомства вирішили, що залишити їх у правоохоронних органах є великим ризиком.