3 червня
Завантажити ще

Голова Луганської ОДА: Сєвєродонецьк має всі шанси на якнайшвидше звільнення

Голова Луганської ОДА: Сєвєродонецьк має всі шанси на якнайшвидше звільнення
Фото: Скриншот з відео luhanskaVTSA/3118

Захисники Сєвєродонецька тримають і оборону і незабаром можуть звільнити місто від російських військ. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

– В одній із частин Сєверодонецька українські військові тримають позиції, і їм вдалося вибити супротивника з деяких вулиць. Іноді навіть виходить брати полонених. Вчора шість полонених узяли. Тому всім скептикам я хочу сказати - не потрібно Сєвєродонецьк списувати з рахунків. Місто ще тримається, – заявив Гайдай.

За його словами, ситуація зараз у місті найважча, росіянам вдалося захопити більшу його частину та просунутися всередину. Водночас, українським бійцям вдається здійснювати успішні операції.

- Нашим захисникам дійсно вдається проводити певні локальні військові операції, досягати успіху у проведенні цих операцій, і це дає нам шанс та надію, що й надалі це відбуватиметься, - зазначив голова ОДА.

Про те, що ЗСУ добилися значного успіху в Сєвєродонецьку, вдало "здавши" місто, заявив 2 червня радник голови ВП Олексій Арестович. За його словами, українські захисники заманили росіян у пастку і зараз "рвуть" супротивника. Попри це Арестович не виключає, що росіянам вдасться захопити Сєверодонецьк.