Завантажити ще

Псевдоголові Чорнобаївки підготували підозру: до "призначення" він керував автостанцією

Псевдоголові Чорнобаївки підготували підозру: до
Фото: t.me/pgo_gov_ua

Фейковому голові Чорнобаївки на Херсонщині підготували підозру у колабораційній діяльності. Про це у четвер, 2 червня, повідомили в Офісі генпрокурора.

"За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури м. Києва повідомлено про підозру у колабораційній діяльності громадянину України (ч. 5 ст. 111-1 КК України)", - зазначили у прес-службі.

За даними слідства, підозрюваний почав співпрацювати з представниками країни-агресора та добровільно погодився на пропозицію очолити незаконний орган влади.

"До цього «призначення» підозрюваний працював начальником місцевої автостанції", – зазначили у Генпрокуратурі.

7 травня у Фейсбуці Чорнобаївської сільської ради повідомили, що 5 травня головою окупаційної адміністрації став Юрій Турульов. За даними ЗМІ, він був начальником херсонської приміської автостанції ТОВ "Херсонавтотранс", розташованої на центральному ринку Херсона. 6 травня його представив співробітник апарату та депутат сільської ради Назарій Ковальчук. Проте працівники сільської ради відмовилися від співпраці, залишили захоплене адміністративне приміщення та почали працювати дистанційно.

Російські військові захопили приміщення Чорнобаївської сільської ради 2 травня. 3 травня міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук розповіла, що сільський голова Ігор Дудар перебуває у важкому стані у лікарні, а його заступника викрадено. 4 травня у Фейсбуці Чорнобаївської сільської ради повідомили, що російські військові зірвали прапор України та вивісили російський. Також вони зламали замки у службових кабінетах та сейфах, провели обшук, працівників не допустили до робочих місць. Того ж дня після допиту з приміщення сільської ради викрали заступника сільського голови Родіонова. У будинку сільського голови Дударя провели обшук, він перебуває у важкому стані у лікарні.

Чорнобаївка – селище міського типу у Білозерському районі Херсонської області. У Чорнобаївці знаходиться міжнародний аеропорт "Херсон". Після вторгнення Росії до України назва селища стала мемом, оскільки українська армія багато разів завдавала ударів по російських позиціях. Проте самим мешканцям селища через бойові дії та окупацію не до сміху.