29 червня
Завантажити ще

Путін заявив, що Росія готова продовжувати переговори з Україною

Путін заявив, що Росія готова продовжувати переговори з Україною
Фото: SPUTNIK/REUTERS

Президент Росії Володимир Путін провів у телефонну розмову з французьким лідером Еммануелем Макроном, під час якого заявив про готовність Росії продовжувати переговорний процес із Україною. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

- Продовжуючи контакти у цьому форматі, проведено поглиблений обмін думками щодо актуальних аспектів ситуації в Україні. Окрема увага приділена стану справ на переговорному треку, який перебуває в замороженому стані з вини Києва. Володимир Путін підтвердив відкритість російської сторони щодо відновлення діалогу, - зазначено у заяві відомства.

Як зазначено в повідомленні, в ході бесіди з Макроном Путін також пригрозив дестабілізацією обстановки через "накачування України, що нібито триває, західною зброєю".

- Президент Росії також загострив питання про небезпечний характер продовження накачування України західною зброєю, попередивши у зв'язку з цим про ризики подальшої дестабілізації обстановки та загострення гуманітарної кризи, - підкреслили в Кремлі.

У середині травня радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що переговори з Росією вести неможливо, оскільки Москва досі не усвідомлює наслідки війни. Президент Володимир Зеленський повідомив, що за стіл переговорів Україна сяде після того, як Росія поверне території, окуповані після 24 лютого.