Завантажити ще

Зеленський обговорив з Джонсоном постачання зброї та палива в Україну

Зеленський обговорив з Джонсоном постачання зброї та палива в Україну

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном. Головними темами бесіди стали питання щодо посилення військової підтримки Україні та постачання палива до нашої країни. Про це повідомив глава держави у своєму Твіттері.

- У рамках звичайного діалогу у мене відбулася ще одна телефонна розмова з Борисом Джонсоном. Говорили про посилення оборонної підтримки для України, активізацію роботи з гарантій безпеки, постачання палива в Україну, - написав Зеленський.

Як зазначив президент, ще одним ключовим питанням розмови із Джонсоном була тема блокування Росією українських портів. Сторони обговорили подальші кроки щодо запобігання продовольчій кризі у світі.

У середині травня прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон анонсував новий пакет військової допомоги Україні, яка містить далекобійну артилерію, ракети "берег-корабель" та безпілотні літальні апарати. Йдеться про частину додаткового пакету військової допомоги Україні у розмірі 1,3 мільярда фунтів стерлінгів.