Завантажити ще

Росіяни окупували колонію на Херсонщині – всіх ув'язнених вивезли

Росіяни окупували колонію на Херсонщині – всіх ув'язнених вивезли
Фото: t.me/DIUkraine/548

Військовослужбовці Росії розмістили свій склад у будівлі виправної колонії №10 у селі Даріївка Херсонської області. Засуджених українців звідти вивезли та розподілили у колонії Голої Пристані та Херсона. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки.

"Окупанти вивезли до Херсону всіх засуджених та персонал із виправної колонії №10 у тимчасово окупованому селі Даріївка Херсонської області. Відомо, що їх розподілили у виправні колонії №7 (Гола Пристань) та №90 (Херсон)", - зазначено у повідомленні.

За даними спецслужби, окуповане приміщення колонії росіяни використовують як місцеперебування для солдатів, а на території установи розташували військову техніку.

Херсонську область російська армія захопила з початку вторгнення в Україну – наприкінці лютого. Місцеві жителі неодноразово виходили на вулиці із протестами, демонструючи, що Херсонщина є частиною України. Російські окупанти розганяли всі мітинги, застосовуючи зброю.

Наприкінці травня в Офісі президента заявили, що українські війська обов'язково звільнять Херсонщину, але на це піде не один місяць. У відомстві зазначають, що наразі ЗСУ необхідно зібрати достатню кількість сил для звільнення півдня нашої країни.