3 жовтня
Завантажити ще

Данілов: Єдине, чого у нас на сьогодні не вистачає - це літаків

Данілов: Єдине, чого у нас на сьогодні не вистачає - це літаків
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Українська армія найбільше потребує військових літаків. Про це в інтерв'ю програмі Вікна-Новини заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, пише "Корреспондент". 

- Єдине, чого у нас на сьогодні не вистачає - це літаків. Тому що на сьогоднішній день домінування РФ у небі, на превеликий жаль. Особливо з використанням стратегічної авіації, яку ми передали після договору 1994 року. Це літаки, які свого часу були на патрулюванні нашої країни, частина з них. Це, звичайно, сумно, але будемо навчатися на цих уроках, - сказав секретар РНБО.

 Він підкреслив успіхи українських збройних сил, визнавши, що російська армія все ще зберігає свою міць.

- Наше завдання - цю потужність знищити до нуля, щоб питання нашої незалежності, існування нашої держави ніколи не було на порядку денному у Російській Федерації, - додав глава РНБО.

 Війна в Україні триває вже 92 дні. На даний час загарбники зосередили свої зусилля на сході країни. Ворог намагається покращити тактичне положення в районі Ізюма, відновити наступ на Слов’янськ, взяти під повний контроль Лиман та біля Сєвєродонецька та Авдіївки. Наступають окупанти і на Запорізькому напрямку.