Завантажити ще

План відновлення України буде представлений міжнародній спільноті у липні

План відновлення України буде представлений міжнародній спільноті у липні
Фото: facebook.com/dshmyhal

Україна представить план післявоєнного відновлення країни. Це планується зробити на конференції в Лугано на початку липня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на прес-конференції в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

- Україна очікує, що Конференція відновлення стане потужним драйвером та політичною платформою для реалізації подальших кроків щодо відновлення та розвитку України, мирного майбутнього нашої держави та стійкості демократичного світу, - сказав прем'єр, слова якого цитує «Кореспондент».

Шмигаль підкреслив, що Конференція з питань реформ відбудеться у Лугано 4-5 липня. Вона буде присвячена питанням відновлення України. План, що збирається представити Україна, буде включати в себе:

  • відновлення і розвиток інфраструктури та житла,
  • структурну модернізацію і перезапуск економіки,
  • імплементацію європейських стандартів у всіх сферах, заходи щодо подолання безробіття,
  • підтримку вразливих груп населення,
  • відновлення та збереження культурної спадщини.

Прем’єр закликав міжнародне співтовариство «мобілізувати фінансову допомогу для реалізації Плану відновлення та розвитку України для подолання наслідків війни і уникнення широкомасштабної соціально-економічної кризи».

Президент України Володимир Зеленський у Давосі заявив, що Україна буде боротися до останнього  зупиниться лише тоді, коли поверне всі свої території.