Завантажити ще

Зеленський про можливість зустрічі з Путіним: Якщо питання на столі буде одне – припинення війни

Зеленський про можливість зустрічі з Путіним: Якщо питання на столі буде одне – припинення війни
Фото: nstagram.com/zelenskiy_official

Всі війни закінчуються дипломатією. Лише так можна повернути мир у нашу країну. Саме тому президент України Володимир Зеленський готовий зустрітися з Володимиром Путіним. Але лише для обговорювання припинення війни. Про це у понеділок, 23 травня, український лідер сказав під час розмови в Українському домі у Давосі у форматі запитання – відповіді. Він в котрий раз підкреслив, що не буде зустрічатися ні з ким, крім Путіна. І те – лише в тому випадку, «якщо питання на столі буде одне - припинення війни».

-  У них така структура прийняття рішень у державі, що без нього жодні рішення не приймаються. І ми це з вами повинні чітко усвідомлювати. Усі інститути у них об'єднані одним рішенням – рішенням президента Російської Федерації. І якщо ми говоримо про конкретне рішення про припинення війни, то без нього цього рішення не буде, - наголосив Зеленський.

Президент додав, що з кожним пройденим днем організувати зустріч між Україною та РФ на рівні президентів «все складніше».

- Є якась лінія, через яку перейти вже складно. Після того, що було у Бучі, Ірпені, Маріуполі та інших містах... Це складно. Проте ми маємо намагатися закінчити..., – сказав Зеленський.

На питання журналістів, чи можлива деокупація Крима військовим шляхом, президент сказав, що це призведе до значних втрат в українській армії.

- На сьогодні, я впевнений, що це сотні тисяч убитих військових з нашого боку. Я не рахую людей з іншого боку, з боку ворога. З нашого боку - це сотні тисяч убитих, - сказав президент.  

Раніше повідомлялося, що під час розмови з журналістами Зеленський назвав Донбас найгарячішою точкою війни в Україні - Донбасс. Бахмут, Попасна, Сєвєродонецьк – саме там російські загарбники зосередили свої основні сили.