Завантажити ще

Зеленський: Росіяни влаштували на Донбасі бійню та намагаються знищити там усе живе

Зеленський: Росіяни влаштували на Донбасі бійню та намагаються знищити там усе живе

Найбільшу активність російські війська зосередили на Донбасі. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

- Найважча бойова ситуація зараз – на Донеччині. Бахмут, Попасна, Сєвєродонецьк – у цьому напрямі окупанти зосередили найбільшу активність у цей час. Вони влаштували там бійню та намагаються знищити все живе. Буквально. Ніхто не руйнував Донбас так, як це роблять зараз російські військові, - наголосив він.

Також Зеленський подякував українським воїнам, які продовжують утримувати позиції та мужньо тримаються в боях.

- Найближчими тижнями війни будуть складними. І ми маємо це розуміти. Але у нас немає жодної альтернативи, окрім як боротися. Боротися та перемогти. Звільнити нашу землю та наших людей. Тому що окупанти хочуть забрати у нас не просто щось, а все, що маємо. Включно з правом на життя для українців, - підкреслив президент.

Як зазначив глава держави, росіяни дуже намагаються показати, що вони нібито не віддадуть захоплені райони Харківщини, тимчасово окуповані території Херсонщини, Запорізької області та Донбасу. За його словами, військові РФ наступають в окремих місцях, підтягують резерви та намагаються зміцнити свої позиції.