Завантажити ще

Українська влада готувала план на випадок убивства президента

Українська влада готувала план на випадок убивства президента
Фото: President.gov.ua

На випадок замаху на президента українська влада готувала запасний план щодо подальшого керівництва країною. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у ході дискусії в Українському домі у Давосі, пише "Новий час".

- Ми були підготовлені та розділені – я, прем'єр-міністр та голова парламенту, якщо буде та чи інша втрата… Ми розділили Кабінет міністрів на дві частини – було два Кабміни. Згідно з нашим законодавством, у нашій державі є комусь керувати в цій ситуації, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, він розумів, що як глава держави має продумати питання щодо управління країною у разі замаху чи інших надзвичайних ситуацій. За його словами, такі кроки були зроблені, щоб за будь-яких обставин не втратити українські інститути, які мають щодня працювати

Також глава держави пожартував, що всі розмови про можливі замахи на президента України він уже сприймає як у фільмі "День бабака".

- Стільки спроб, люди витрачали сили та гроші... Я вже готовий їм і допомогти... але вранці я прокидаюся та прокидаюся. Тому до цього належу досить філософськи, - сказав він.

Президент наголосив, що ухвалюючи рішення відстоювати нашу країну і залишатися в Україні, представники влади розуміють, що така загроза є щодня.