Завантажити ще

З початку вторгнення Росія завдала по Україні 1474 ракетних ударів

З початку вторгнення Росія завдала по Україні 1474 ракетних ударів
Фото: President.gov.ua

Усього з початку війни в Україні російські ракети завдали по нашій країні 1474 удари, застосувавши 2275 ракет різних видів. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

- Всього з 24 лютого російська армія завдала по Україні 1474 ракетних ударів, застосувавши 2275 різних ракет. Абсолютна більшість – щодо цивільних об'єктів. За неповні три місяці було вже понад 3 тисячі авіаударів російських літаків і вертольотів. Яка країна витримувала такий масштаб ударів? - сказав Зеленський.

За його словами, Україна постійно пояснює країнам-партнерам, що протиракетна зброя і авіація, що запитуються, є питанням життів багатьох людей.

- Щоразу, коли ми говоримо нашим партнерам, що нам потрібна сучасна протиракетна зброя, сучасна бойова авіація, ми надаємо не просто формальний запит. Ми говоримо про те, що цей наш запит – це реальні життя багатьох людей, які б не загинули, якби ми отримали всю зброю, за якою звертаємося, - наголосив він.

Також Зеленський наголосив, що найближчі тижні війни будуть складними, але Україна не має жодної альтернативи, окрім як боротися за свою землю та право на життя.