Завантажити ще

Адвокат Порошенка прокоментував заяву Медведчука. І запевнив, що все сказане – неправда

Адвокат Порошенка прокоментував заяву Медведчука. І запевнив, що все сказане – неправда
Фото: rubryka.com

Показання затриманого Віктора Медведчука проти Петра Порошенка у справах щодо закупівлі вугілля у так званих "ЛНР"/ "ДНР" "не відповідають дійсності". У цьому адвокат п'ятого президента Ігор Головань запевнив журналістів " Супільного ".

- На нашу думку, взагалі те, що робить СБУ, це виключно піар. По-перше, це не їхня справа, цим має займатися ГБР. І те, що про це говорить СБУ, це підтверджує, що тут нічого спільного з правдою та законом немає, - вважає Головань.

За його словами, рішення СБУ оприлюднити свідчення Медведчука пов'язане із судовим засіданням у справі п'ятого президента.

- Сьогодні призначено судове засідання щодо арешту на майно Петра Порошенка. Це звичайний тиск на суд, – упевнений адвокат.

Про що мова

СБУ вранці 23 травня опублікувала відео, на якому затриманий Віктор Медведчук надає свідчення проти Петра Порошенка. На відео Медведчук розповів про «роль задіяного у схемі Петра Порошенка», а також запевнив, що п'ятий президент заробив на закупівлі вугілля у «ЛНР/ДНР» чималі кошти. Медведчук також назвав прізвища колишнього голови Національного банку Валерії Гонтарєвої, екс-нардепа Ігоря Кононенка та інших чиновників часів президентства Петра Порошенка.