Завантажити ще

Борис Джонсон написав листа українським дітям: Ви вчите всіх нас, що означає бути сильним і гідним

Борис Джонсон написав листа українським дітям: Ви вчите всіх нас, що означає бути сильним і гідним
Фото: POOL/REUTERS

Глава британського уряду Борис Джонсон написав відкритий лист дітям України, в якому запевняє їх у тому, що вони не є самотніми і що Україна виграє війну. У тексті листа, оприлюдненому Sky News, британець попросив дітей пам'ятати про дві речі.

Перше - що вони повинні пишатися "своєю країною, своїми батьками, своїми сім'ями та своїми солдатами і найбільше пишатися собою".

- Багато хто з вас бачив або пережив те, свідком чого не повинна бути жодна дитина. Тим не менш, щодня українські діти навчають усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи, я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі, - наголосив Джонсон.

По-друге, наголосив Джонсон, дітям потрібно пам'ятати, що вони не самотні.

- Можливо, вас розлучили з друзями вдома, але ви маєте мільйони інших людей по всьому світу. Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, магазинами та ігровими майданчиками, навіть над власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. "Наші молоді люди малюють ваш прапор у своїх класах і роблять сині та жовті браслети на підтримку вашої країни", - написав Джонсон.

Він також зазначив, що вірить у те, що Україна виграє цю війну, і наголосив, що «всім серцем сподівається», що діти невдовзі зможуть повернутися додому – у свої будинки, школи, сім'ї.

- І що б не сталося, скільки б часу це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди пишатимемося тим, що можемо називати вас своїми друзями, - підсумував Джонсон.

Борис Джонсон приїжджав до України на початку квітня. Крім того, у травні глава британського уряду виступив у Раді по відеозв'язку. Під час промови він оголосив новий пакет оборонної військової допомоги Україні на 300 мільйонів фунтів стерлінгів.