6 лютого
Завантажити ще

Президент проти виїзду чоловіків, доки на сході гинуть по 50-100 осіб

Президент проти виїзду чоловіків, доки на сході гинуть по 50-100 осіб
Фото: President.gov.ua

Володимир Зеленський негативно відреагував на петицію про скасування заборони виїзду чоловіків за кордон. На спільній із президентом Польщі Анджеєм Дудою прес-конференції він повідомив, що на найскладніших напрямках сьогодні гинуть по 50-100 українських військовослужбовців.

- Я, напевно, не до кінця розумію, до кого ця петиція – до мене чи вона має адресуватися батькам тих воїнів, які втратили цих людей через те, що вони захистили ціною свого життя Україну. Той чи інший регіон, область, здебільшого, не своє місто, де вони народилися.

Коли сьогодні від 50 до 100 людей у нас можуть гинути на найскладнішому напрямі, на сході. Вони захищають нашу державу та незалежність, про яку всі так говорять у світі… Це якщо по-людськи. За законом ми маємо час розглядати петицію, подобається вона мені чи ні, - сказав президент.

21 травня українські ЗМІ зауважили, що петиція з пропозицією скасувати заборону для чоловіків від 18 до 60 років на виїзд набрала необхідних 25 000 голосів. Вона з’явилася на сайті президента 18 травня. Володимир Зеленський має відповісти на неї протягом 90 днів.