26 червня
Завантажити ще

Зеленський: Перемога у цій війні точно буде у бою, але її кінець покладе дипломатії

Зеленський: Перемога у цій війні точно буде у бою, але її кінець покладе дипломатії
Фото: .me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський розповів, яким бачить завершення війни із РФ. Про це він розповів в інтерв'ю з нагоди роковин свого президентства.

- Не ми розпочинали війну, це правда, але нам її закінчувати. Я думав, що можна закінчити суто діалогом. Зараз я розумію, що закінчення також буде дипломатичним, саме закінчення. Але, на жаль, я думав, що це діалог, який має відповідний термін..., - зазначив президент.

Зеленський додав, що вважав, що в цьому діалозі можна буде знайти відповіді на багато питань та багато рішень з російською стороною.

– А зараз це як автомобіль – і не бензиновий, і не електромобіль, а гібрид, тож і війна така складна. І перемога буде дуже складною. Вона буде й кривава, вона точно буде у бою, але кінцівка точно буде у дипломатії. Я впевнений в цьому. Тому що є деякі речі, які, крім як за столом переговорів, ми не зможемо завершити... Тому що ми хочемо повернути все, а Росія хоче все не дати, тобто нічого не дати. Тому кінцівка буде такою, – додав Зеленський.

Він також заявив, що Україна разом із країнами-партнерами продовжує працювати над гарантіями безпеки. Однак після подій у Бучі, у списку гарантів більше немає Росії.

Український лідер Володимир Зеленський заявив, що порядок денний можливої зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним залежить передусім від моменту такої зустрічі.