Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Володимир Зеленський: Щомісячний дефіцит у бюджеті України – це 5 мільярдів доларів

Володимир Зеленський: Щомісячний дефіцит у бюджеті України – це 5 мільярдів доларів
Фото: t.me/OP_UA

Україна потребує термінової та достатньої фінансової підтримки країн-партнерів, оскільки бюджетний дефіцит у нашій країні щомісяця становить 5 мільярдів доларів. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

- Я завжди говорю дуже відверто: щомісячний бюджетний дефіцит в Україні зараз – це 5 мільярдів доларів. І щоб вистояти у війні за свободу, нам потрібна швидка та достатня фінансова підтримка. І це для партнерів не просто витрата чи подарунок. Це їхній внесок у безпеку, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, зараз важливо для всіх країн спільно забезпечити світову безпеку, захистивши держави від нових воєн та криз.

- Бо захист України означає і їхній захист від нових воєн та криз, які Росія може спровокувати. Може, якщо матиме успіх у війні проти України. Тому ми всі разом маємо забезпечити, щоб не було жодного успіху в Росії в агресії проти нашої держави. Ні військового, ні економічного, ні якогось іншого, – сказав Зеленський.

Також глава держави подякував президенту Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєну за макрофінансову допомогу в 9 мільярдів євро, а США - за схвалення нового пакету підтримки України та демократії в нашому регіоні у розмірі 40 мільярдів доларів.