26 червня
Завантажити ще

Зеленський упевнений, що Україна виграє війну, але ціною в десятки тисяч життів

Зеленський упевнений, що Україна виграє війну, але ціною в десятки тисяч життів
Фото: youtube.com/watch?v=nBClSw3B6KU

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна для України була неминучою, назвавши її "відкладеною на 30 років". Про це йшлося у зверненні глави держави до українських студентів.

- Ця війна – це, безперечно, війна за Незалежність. Можна сміливо сказати, що це відкладена війна. Відкладена на 30 років з огляду на те, як ми отримали Незалежність у 1991-му. Або – на сотню років з огляду на попередню нашу історію, - заявив Зеленський.

За його словами, Україна переможе у цій війні. Водночас президент визнав, що перемога для нашої країни коштуватиме десятки тисяч людських життів.

- Я не сумніваюся, що ми виграємо, і це буде в нашій історії так само, як і в історії інших країн, які боролися за незалежність та перемогли, які перестали бути прохачами, а стали суб'єктами. Але ми маємо пам'ятати, що ціна всього цього – це десятки тисяч життів. Життя всіх, хто був убитий ворогом. Десятки тисяч, – зазначив він.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Тієї ночі президент РФ оголосив про початок якоїсь "військової спецоперації", яка виявилася наступом на нашу країну. З того часу у низці українських регіонів проходять запеклі бої – російські солдати бомбять наші міста та вбивають мирних українців, а ЗСУ – мужньо захищають рідну землю.