Завантажити ще

ЗМІ знайшли дружину військового з РФ, яка розповідала, як хоче катувати українських дітей

ЗМІ знайшли дружину військового з РФ, яка розповідала, як хоче катувати українських дітей
Фото: кадр із сюжету "Схем"

Дружина російського військового, яка побажала смерті та мук українським дітям, сама раніше працювала у дитячій лікарні. Про це повідомили " Схеми ".

Голос на аудіоперехопленні СБУ, опублікованому 11 травня, належить 30-річній Юлії Копитовій (до заміжжя Циганкова), з'ясували українські журналісти. Її чоловік – 31-річний Володимир Копитов. Обидва зі Смоленської області та одружилися у 2020 році.

Подружжя ідентифікували за допомогою даних, наданих СБУ. У 2019 році жінка працювала у дитячій клінічній лікарні Смоленської області. Журналісти залишили посилання на соціальні мережі Копитових у ВКонтакті.

Копитов спростував, що на аудіо голос його дружини. Свекруха Юлії заявила, що не має відношення до сказаного невісткою і не треба "полоскати" їй мозок.

На запису СБУ, зробленому 29 квітня на Харківщині, жінка поскаржилася на дітей, які приїхали до Росії з України. За її словами, вони заявляють, що 9 травня це «не їхнє свято». На думку жінки, дітей з України не потрібно везти до Росії, а слід вбивати в Україні, оскільки вони виростуть і будуть "націками". Сама ж Юлія поділилася бажанням відрізати українським дітям щодня частині тіла. Російський солдат заперечив їй, що "це ж діти".

- А ти знаєш, що ці діти кажуть нашим дітям? Ось просили у школах, коротше, до 9 травня намалювати. Вони кажуть, що це не наше свято... І потім ці виростуть і будуть націками, підростуть і стануть такими самими. Чого Путін усіх цих недоумків ось, навіщо шкодувати – взяли б усіх там поперевбивали б на *єр, – каже жінка.

- Яка ти добра... - відповідає російський солдат.

- Я б їм наркотики вколола, якби працювала, дивилася б їм у вічі і сказала б: "Здихайте, мучиться". Я б їм пи*ки різала, зірки на спинах вирізала, і взагалі  по вуху б кожен день відрізала,по  пальцю, щоб їм боляче так було, - сказала дружина російського окупанта.

Новини по темі: Україна і Росія СБУ