Завантажити ще

В Офісі президента задоволені виходом McDonald's із Росії

В Офісі президента задоволені виходом McDonald's із Росії
Фото: REUTERS/Максим Шеметов

Андрій Єрмак привітав остаточний вихід McDonald's із Росії. Глава Офісу президента, який займається посиленням антиросійських санкцій, висловився у своєму телеграм-каналі.

- У McDonald's вирішили повністю піти з росії і продають свій бізнес. Як пише NYT, вторгнення росії в Україну змусило компанію вжити заходів, враховуючи також антиросійські санкції. Це дуже важливий сигнал. Чим більше бізнесу піде з росії, тим сильніше постраждає їх економіка. Необхідне посилення санкцій, щоб росія не мала грошей на жахливу війну в Україні, - написав він.

Американські ЗМІ вдень 16 травня повідомили про вихід McDonald's із Росії з посиланням на заяву компанії. Після продажу бізнесу McDonald's заборонить новому власнику ресторанів використовувати свій логотип, назву та фірмове меню. Російське видання РБК з посиланням на "джерело, близьке до компанії", заявило, що після продажу мережа ресторанів працюватиме під новим брендом. Відкриття має відбутися у червні. Таким чином, збережуться робочі місця.

Ресторани McDonald's тимчасово закрилися у Росії 8 березня після 32 років роботи через вторгнення країни до України. У 850 ресторанах працювало 62 тисячі людей. В Україні McDonald's закрив 110 ресторанів доти, доки зберігатиметься "загроза атак".