Завантажити ще

Окупаційна влада у Бердянську: корупціонер та інші друзі голови місцевої партії “За майбутнє” Віталія Гречка

Окупаційна влада у Бердянську: корупціонер та інші друзі голови місцевої партії “За майбутнє” Віталія Гречка

Сім'я бердянського корупціонера Віктора Гречки, а також його близьке оточення активно намагається вкоренитись у “окупаційній адміністрації міста”.

Про це стало відомо журналістам видання ASPI.

“Віктор Гречка, заступник мера Бердянська, начальник штабу партії “За Майбутне” та відомий корупціонер, який не лише не приховував своїх антиукраїнських настроїв, а й готував ґрунт для окупаційної влади протягом року до початку війни, зараз продовжує свою підпільну діяльність шляхом розподілу "своїх" людей у керівництві "окупаційної адміністрації міста", - йдеться у статті.

За словами людей, наближених до міськадміністрації, Гречка давно готувався до приходу своїх гостей. Так у 2020 році він намагався поставити когось Олександра Боровкова на посаду керуючого справами виконкому, але жителі міста не хотіли бачити сепаратиста в управлінні міста.

“Олександр Боровков - близький друг Гречка, разом з яким вони “грабували” місто і працювали на Росії, а також чинний член забороненої Комуністичної партій, брав активну участь в "антимайданах" та мітингу "на підтримку референдуму в Криму", - йдеться у статті.

У свою чергу Боровков, близький друг і компаньйон у справах комунального бізнесу того самого Олександра Сауленка, якого зараз призначили тимчасовим виконувачем обов'язків мера в “окупаційній адміністрації Бердянська”.

Варто зазначити, що 59-річний самопроголошений мер Сауленко - педофіл, засуджений за інтимний зв'язок з дітьми.

За інформацією журналістів, у команду Гречка входить також його син - Віталій, який ще недавно втратив посаду Заступника Мера з питань ЖКГ, оскільки його спіймали на "відмиванні" грошей.

“Проти Гречка молодшого було порушено кримінальну справу, внаслідок якої той втратив “солодку” посаду. Але так і не сів. Батько, а точніше саме зв'язки Гречка старшого, допомогли зам'яти справу та уникнути покарання”, - стверджує журналіст.

На сьогоднішній день Гречка молодший проживає в Івано-Франківську.

Немаловажну роль відіграє журналіст штабу партії “За майбутнє”, і ручний прес-секретар Віктора Гречка, який упродовж тривалого часу спотворював інформацію, а зараз активно пропагує “російський світ”.

Ці люди зараз стоять на чолі “окупаційної адміністрації” у Бердянську і вже дуже скоро відповідатимуть згідно із Законом України за держзраду.

Нагадаємо, що 111 стаття Кримінального кодексу України (Державна зрада під час воєнного стану) передбачає довічне позбавлення волі та конфіскацію майна.