Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Данилов: Путін попередив Угорщину про напад на Україну

Данилов: Путін попередив Угорщину про напад на Україну
Фото: President.gov.ua

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов різко критикував позицію Угорщини щодо розв'язаної Росією війни проти України. Данилов заявив, що Угорщина наперед знала про напад РФ на Україну і плекала деякі територіальні плани. Про це він розповів 3 травня в ефірі телемарафону UA разом.

Угорщина, яка відкрито заявляє про свою співпрацю із Росією. Більше того, вона була попереджена наперед Путіним про те, що буде напад на нашу країну, - сказав він.

Про це Данилов повідомив, відповідаючи на питання про можливість вступу України до НАТО і можливий вплив Угорщини на цей процес.

– Вона чомусь вважала, що може забрати частину своєї території. Та країна, яка так поводилася – подивимося, які наслідки будуть після цієї війни для цієї країни, - додав секретар РНБО.

Угорщина після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну прийняла частину українських біженців, але залишається проросійською країною ЄС. Вона не надає нашій країні військову допомогу, виступає проти ембарго на російські енергоносії та готова купувати російський газ за рублі, як того вимагає Путін.