Завантажити ще

Військові попросили президента Туреччини вивезти їх із Маріуполя, застосувавши процедуру "екстракшн"

Військові попросили президента Туреччини вивезти їх із Маріуполя, застосувавши процедуру
Фото: Скріншот із відео twitter.com/HaberturkTV

Командир 36-ї бригади морської піхоти, яка знаходиться на "Азовсталі", Сергій Волинський записав звернення до президента Туреччини Реджепа Ердогана. Він просить врятувати українських захисників та маріупольців за процедурою "екстракшн", пише " Українська правда ".

- Зараз я звертаюся з проханням до турецького народу, до шановного пана президента застосувати до нас процедуру екстракшн, зробити все для того, щоб вивезти гарнізон Маріуполь на територію Туреччини, практично забрати нас із "Азовсталі" з гарантіями безпеки з турецького боку. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу, – заявив Волинський в ефірі турецького телеканалу.

Як зазначив командир морпіхів, його бригада перебуває у маріупольському гарнізоні та веде бої в оточенні вже 65 діб. Срілі військових та звичайних мирних маріупольців є багато поранених.

- З нами перебуває 600 військовослужбовців, які мають поранення різного ступеня, яким дуже потрібна допомога. З нами є цивільні особи, які були поранені, яким також потрібна ваша допомога. З нами на об'єкті також шукають безпеку сотні цивільних та десятки дітей. Наймолодшому тут 4 місяці, - наголосив він.

Також Волинський наголосив, що ситуація в Маріуполі залишається складною, оскільки бої не припиняються, а російські окупанти щодня завдають авіаударів та відкривають вогонь з артилерії. За його словами, днями ворог знищив польовий шпиталь, і тепер медики не мають можливості надавати пораненим допомогу.