Завантажити ще

Співробітники посольства США вперше після початку війни приїхали з Польщі до Львова

Співробітники посольства США вперше після початку війни приїхали з Польщі до Львова
Фото: twitter.com/USEmbassyKyiv

Представники посольства США вперше після початку війни приїхали до України. Дипломати зустрілися з колегами з МЗС України у Львові, повідомили у Твіттері посольства у ніч на середу, 27 квітня.

- Здорово повернутись! Сьогодні члени команди Посольства вирушили до Львова, щоб зустрітися із ключовими партнерами, зокрема з МЗС України, - йдеться у записі.

У посольстві США назвали візит "першим кроком" до регулярніших поїздок у "найближчому майбутньому".

- Ведеться підготовка до якнайшвидшого відновлення роботи в Києві, - також зазначили американські дипломати.

За інформацією джерела CNN, представники посольства мають намір разово приїжджати з Польщі до Львова, уникаючи залізничного транспорту, оскільки він є одним із шляхів влучення військової техніки в Україну та однією з цілей атак Росії.

twitter.com/USEmbassyKyiv

twitter.com/USEmbassyKyiv

twitter.com/USEmbassyKyiv

twitter.com/USEmbassyKyiv

25 квітня Держдепартамент США за підсумками візиту держсекретаря Ентоні Блінкена та голови Пентагону Ллойда Остіна до Києва повідомив, що Вашингтон почне повертати американських дипломатів цього тижня. Під час зустрічі з Володимиром Зеленським Блінкен повідомив, що президент Джо Байден номінує чинного посла США у Словаччині Бріджіт Брінк на посаду нового посла США в Україні.

Посольства інших країн почали повертатися до Києва ще на початку квітня. Серед них – Словенія, Туреччина, Литва, Латвія, представництво ЄС.