Завантажити ще

Зеленський поговорив з Ердоганом напередодні його переговорів із Путіним

Зеленський поговорив з Ердоганом напередодні його переговорів із Путіним
Фото: interfax.com.ua

Президент Володимир Зеленський та турецький лідер Реджеп Ердоган провели телефонну розмову до переговорів турецького лідера з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це глава держави повідомив у своєму Твіттері.

- Провів важливу телефонну розмову із президентом Реджепом Ердоганом. Напередодні його переговорів з Путіним наголосив на необхідності негайної евакуації цивільних із Маріуполя, зокрема з «Азовсталі», негайного обміну заблокованих військових, - написав Зеленський.

За його словами, сторони також обговорили перебіг переговорів української та російської делегації та питання обороноздатності Києва.

- Обговорили перебіг переговорного процесу, погодження з Туреччиною та іншими країнами гарантій безпеки для України. Порушили питання, пов'язані з обороноздатністю України, а також із глобальною харчовою безпекою, що опинилася під загрозою, через блокування судноплавства в Чорному морі, - підкреслив він.

Телефонна розмова Ердогана та Путіна запланована на 24 квітня. За даними ЗМІ, під час переговорів з українським та російським колегою Ердоган нібито спробує організувати особисту зустріч Зеленського та Путіна.