Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 лютого
Завантажити ще

Володимир Зеленський: Росія поставить хрест на 9 Травня в Україні, провівши його в окупованих містах

Володимир Зеленський: Росія поставить хрест на 9 Травня в Україні, провівши його в окупованих містах
Фото: president.gov.ua

Якщо Росія проведе в окупованих містах 9 Травня, то всі мешканці України ненавидітимуть цей день. Про це президент Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю французькому каналу BFM TV. Відповідаючи на запитання, чи боїться Київ посилення атак до 9 травня, глава держави сказав, що керівництво РФ дуже любить символи, і це нагадує "деяких інших лідерів, які прив'язувалися до нумерології".

– Ми не боїмося 9 Травня, ми чули, що вони хочуть провести його в окупованих частинах Харківської та Херсонської областей. Це ще одна велика помилка Росії. У нас різні люди в країні живуть, які виходять із квітами, у нас це вихідний день. Але якщо вони проводитимуть паради в окупованих містах, то вони поставлять хрест на 9 Травня і на території України. Росія робить все, щоб люди ці речі ненавиділи, – заявив Зеленський.

21 квітня Міністерство оборони Британії повідомило, що Кремль прагне продемонструвати будь-які перемоги до 9 Травня, і це може впливати на оперативні рішення у наступні тижні.

20 квітня комітет гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради підтримав законопроект про перенесення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на 8 травня. 9 травня запропонували святкувати День Європи разом із державами ЄС.

Цього року 9 травня буде робочим днем через воєнний стан.